بازخورد درباره این کالا

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

SFP-10G-ER
0 (0)

0دیدگاه

ویژگی های محصول
  • نوع کانکتور : LC
  • فناوری اتصال : سیمی
  • نوع فیبر : SMF
  • فرم فاکتور : SFP+
  • حداکثر فاصله انتقال : 40 کیلومتر
  • طول موج نوری : 1550 نانومتر
  • سرعت انتقال : 11.3Gbps
  • مصرف برق : 1.5 وات
+ اطلاعات بیشتر
زینونت

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب تری سراغ دارید؟
توضیحات

نقد و بررسی

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER تا 40 کیلومتر را بر روی OS2 SMF از طریق کانکتور LC  پشتیبانی می کند. این فرستنده گیرنده با SFF-8431، SFF-8432 و 10GBASE-ER/EW سازگار است. این فرستنده گیرنده ورودی/خروجی با قابلیت هات پلاگ به سوئیچ سیسکو متصل می شود.

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-ER از انواع ماژول فیبر نوری سیسکو ساخت شرکت مشهور سیسکو است و با پارت نامبر SFP-10G-ER شناخته می شود.

مشخصات

توضیحات تکمیلی

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER
مشخصات دیگر
نوع کانکتور

LC

فناوری اتصال

سیمی

نوع فیبر

SMF

فرم فاکتور

SFP+

حداکثر فاصله انتقال

40 کیلومتر

طول موج نوری

1550 نانومتر

سرعت انتقال

11.3Gbps

مصرف برق

1.5 وات

نظرات0

امتیاز کاربران به:

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER (0نفر)
کیفیت ساخت
0
ارزش خرید به نسبت قیمت
0
امکانات و قابلیت ها
0
سهولت استفاده
0

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

نظرات کاربران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پرسش و پاسخ

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش

نقد و بررسی

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER تا 40 کیلومتر را بر روی OS2 SMF از طریق کانکتور LC  پشتیبانی می کند. این فرستنده گیرنده با SFF-8431، SFF-8432 و 10GBASE-ER/EW سازگار است. این فرستنده گیرنده ورودی/خروجی با قابلیت هات پلاگ به سوئیچ سیسکو متصل می شود.

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-ER از انواع ماژول فیبر نوری سیسکو ساخت شرکت مشهور سیسکو است و با پارت نامبر SFP-10G-ER شناخته می شود.

توضیحات تکمیلی

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER
مشخصات دیگر
نوع کانکتور

LC

فناوری اتصال

سیمی

نوع فیبر

SMF

فرم فاکتور

SFP+

حداکثر فاصله انتقال

40 کیلومتر

طول موج نوری

1550 نانومتر

سرعت انتقال

11.3Gbps

مصرف برق

1.5 وات

امتیاز کاربران به:

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-ER (0نفر)
کیفیت ساخت
0
ارزش خرید به نسبت قیمت
0
امکانات و قابلیت ها
0
سهولت استفاده
0

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

نظرات کاربران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش

محصولات مرتبط