منو

خدمات زینونت

شبکه را متفاوت تجربه کن !

نصب و راه اندازی شبکه :

یک شبکه قوی و قابل اعتماد، نشان دهنده یک جزء مهم از هر سازمانی است که برای ارائه حداقل برخی از محصولات یا خدمات خود به اتصال به اینترنت متکی می‌باشد. هرگز نیازی نیست که کسب و کار شما زمان ارزشمند خود را به دلیل قطعی و کندی شبکه تلف کند.  بیشتر..

پشتیبانی شبکه :

شبکه یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل دهنده هر سازمان می‌باشد. خدمات پشتیبانی شبکه این اطمینان را به شما می دهد تا شبکه شما بدون قطعی و مشکل کار کند و در صورت بروز هرگونه خرابی یا مشکل در شبکه، آن مشکل سریعا برطرف شود. زینونت با ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در تهران آماده پشتیبانی و نگهداری از شبکه شما می‌باشد.  بیشتر..

نصب و راه اندازی شبکه

یک شبکه قوی و قابل اعتماد، نشان دهنده یک جزء مهم از هر سازمانی است که برای ارائه حداقل برخی از محصولات یا خدمات خود به اتصال به اینترنت متکی می‌باشد. هرگز نیازی نیست که کسب و کار شما زمان ارزشمند خود را به دلیل قطعی و کندی شبکه تلف کند.

 

پشتیبانی شبکه

شبکه یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل دهنده هر سازمان می‌باشد. خدمات پشتیبانی شبکه این اطمینان را به شما می دهد تا شبکه شما بدون قطعی و مشکل کار کند و در صورت بروز هرگونه خرابی یا مشکل در شبکه، آن مشکل سریعا برطرف شود. زینونت با ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در تهران آماده پشتیبانی و نگهداری از شبکه شما می‌باشد.

 

نصب و راه اندازی VoIP :

پروتکل صدا بر بستر اینترنت (VoIP) یک فنآوری است که به افراد این امکان را می‌دهد تا از طریق اتصال به اینترنت تماس تلفنی برقرار کنند. پروتکل VoIP توانسته به عنوان بهترین راهکار تماس از طریق تلفن برای مصرف کنندگان و کسب و کارها تبدیل شود.  بیشتر..

نصب و راه اندازی VoIP

پروتکل صدا بر بستر اینترنت (VoIP) یک فنآوری است که به افراد این امکان را می‌دهد تا از طریق اتصال به اینترنت تماس تلفنی برقرار کنند. پروتکل VoIP توانسته به عنوان بهترین راهکار تماس از طریق تلفن برای مصرف کنندگان و کسب و کارها تبدیل شود.

 

نصب دوربین مداربسته :

شما می‌توانید از یک سیستم دوربین مدار بسته برای افزایش امنیت محل زندگی و کار خود استفاده کنید. این امر به ویژه برای مکان‌های بزرگ یا فضاهایی که تجهیزات، محصولات یا اطلاعات ارزشمندی در خود دارند، مهم خواهد بود. با استفاده از دوربین های مداربسته، همه چیز تحت کنترل شما خواهد بود.  بیشتر..

نصب دوربین مداربسته

شما می‌توانید از یک سیستم دوربین مدار بسته برای افزایش امنیت محل زندگی و کار خود استفاده کنید. این امر به ویژه برای مکان‌های بزرگ یا فضاهایی که تجهیزات، محصولات یا اطلاعات ارزشمندی در خود دارند، مهم خواهد بود. با استفاده از دوربین های مداربسته، همه چیز تحت کنترل شما خواهد بود.

 

نصب و راه اندازی فیبر نوری :

نهایت سرعت را با سیستم های فیبر نوری تجربه کنید ارتباط سریع تر ، بدون مکث و با بهترین کیفیت شما از طریق فیبر نوری میتونید اطلاعات رو با حداکثر سرعت جابه جا کنید اما نکته حائز اهمیت این است که با توجه به گرون بودن و پوشش بسیار کم اون برای یکسری از جاها ممکنه استفاده نشود.

نصب و راه اندازی فیبر نوری

نهایت سرعت را با سیستم های فیبر نوری تجربه کنید ارتباط سریع تر ، بدون مکث و با بهترین کیفیت شما از طریق فیبر نوری میتونید اطلاعات رو با حداکثر سرعت جابه جا کنید اما نکته حائز اهمیت این است که با توجه به گرون بودن و پوشش بسیار کم اون برای یکسری از جاها ممکنه استفاده نشود

— اطلاعات بیشتر

راه اندازی ماشین های اداری :

شاید برای شما هم پیش امده باشه که بخواید تمامی کارکنان یک شرکت بتونن با توجه به دسترسی های که برایشان تعریف کردید بتونن به صورت صف مانند از یک یا دو دستگاه پرینتر استفاده کنن این کار تمامی هزینه هارو کاهش میده و هر کسی میتونه با توجه به دسترسی هایی که داره از پرینتر استفاده کنه.

راه اندازی ماشین های اداری

شاید برای شما هم پیش امده باشه که بخواید تمامی کارکنان یک شرکت بتونن با توجه به دسترسی های که برایشان تعریف کردید بتونن به صورت صف مانند از یک یا دو دستگاه پرینتر استفاده کنن این کار تمامی هزینه هارو کاهش میده و هر کسی میتونه با توجه به دسترسی هایی که داره از پرینتر استفاده کنه 

__اطلاعات بیشتر

نصب و راه اندازی تجهیزات برقی :

ما با برق دستو پنجه نرم میکنیم تا یک سیستم بی خطر و کالا ایمن برای شما بسازیم این قابلیت نظارت کامل رو برروی فشار برق و … به شما میدهد و با خیال راحت بدون ترس از از بین رفت دستگاه های شما به کارتان بپردازید.

نصب و راه اندازی تجهیزات برقی

ما با برق دستو پنجه نرم میکنیم تا یک سیستم بی خطر و کالا ایمن برای شما بسازیم این قابلیت نظارت کامل رو برروی فشار برق و … به شما میدهد و با خیال راحت بدون ترس از از بین رفت دستگاه های شما به کارتان بپردازید

–اطلاعات بیشتر

نصب و راه اندازی تجهیزات اعلام حریق :

با داشتن سیستم اعلام حریق از حوادث غیر منتظره و اتش سوزی ها جان سالم به در ببرید.

نصب و راه اندازی تجهیزات دزدگیر :

با سیستم دزدگیر  هوشمند میتونید از به سرقت رفتن اموالتان جلوگیری کنید

شماره تماس : 02188307721

فیلتر بر اساس شهر محصول
زینونت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زینونت